info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Novathrix Energizing Hair Mass Lotion

Çmimi:3,900.00 L 3,315.00 L -15%

Locion i cili forcon flokët dhe u siguron atyre rritje të shëndetshme.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHY109
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

150 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Spray për flokët me 99% përbërës nayralë, me një teksturë të lehtë, i cili forcon flokët.
Përbërësit e tij aktivë sigurojnë një rritje të shëndetshme të flokëve.

Tekstura e tij e lehtë nuk ngjit.
U rikthen flokëve volumin e munguar.

Vegan.
Pa paraben.
Pa sulfate.
Pa silikon.

Përmban:

– Globularia Stem Cells: mbrojnë folikulin nga stresi oksidativ.
– Tulip Extract: rikrijojë një ambient të shëndetshëm dhe të favorshëm për flokun e ri që do dalë.
– Lupin Hydrolysate: nxit mikro-qarkullimin e gjakut në skalp.
– Horsetail Extract: ngushton strukturën dermale duke siguruar një bazë të shëndetshme për flokun e ri.

Përdorimi

Aplikoni 6 sprucime në skalp të thatë ose të lagur dhe masazhojeni butësisht.
Aplikoni 2-3 sprucime mbi majat e flokëve dhe më pas vazhdoni me krehjen dhe stilimin e tyre.

Përbërësit

Aqua/ Water/ Eau. Alcohol Denat .. Glycerin. Lecithin. Polyglyceryl-10 Laurate. Globularia Cordifolia Callus Culture Extract. Hydrolyzed Lupine Protein. Parfum/Fragrance.Citric Acid. Eouisetum Arvense Extract. Tocopherol. Maltodextrin. Glycine Soja (Soybean) Oil. Phenoxyethanol. Potassium Sorbate. Tulipa Gesneriana Flower Extract. Ethylhexylglycerin. Linalool. Limonene. 1468a.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping