info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Propolis Forte

Çmimi:2,500.00 L 2,125.00 L -15%

Karamele për fytin me propolis
45 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

45 g

Suitable For

Përshkrimi

Karamele për fytin me veti zbutëse dhe qetësuese për irritimet.
Me ekstrakte bimore në përmbajtje dhe propolis që rrisin rezistencën e organizmit dhe rikthejnë rrugët e frymëmarrjes në gjendjen e tyre normale.

Formuluar me vitaminë C që ka një ndikim pozitiv në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor.

Përbërësit

gum arabic*, sugar*, glucose syrup*, propolis extract* (2.5%), honey* (2%), essential oils: orange*, lemon*, glazing agent: carnauba wax*. *organic culture

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping