info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Omega 3 Forte

Çmimi:2,500.00 L 2,125.00 L -15%

Suplement ushqimor me omega-3
Kuti x 60 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

60 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me acide yndyrore të pangopura omega-3.
Dieta ushqimore na ofron shumë omega-6 dhe pak omega-3.
Për këtë arsye rekomandohet të përdoren suplemente që përmbajnë EPA dhe DHA.

DHA kontribuon në funksioninim normal të trurit dhe shikimit.
EPA dhe DHA ndihmojnë në ruajtjen e nivelit normal të triglicerideve dhe presionit të gjakut.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Këshillohuni me mjekun ose farmacistin tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi, nëse jeni duke përdorur medikamente me veprim antikoagulant.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 3 kapsula në ditë, gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me pak ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

fish oil, fish gelatine, gelling agent: glycerol, vitamin E.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping