info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Eucalyforce Spray Buccal

Çmimi:1,500.00 L 1,275.00 L -15%

Spraj për fytin me ekinacea, propolis dhe vajra esencialë
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHYS002
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Suitable For

Përshkrimi

Physalis Eucalyforce Throat Spray është një spraj për fytin, 100% natyral që kombinon propolisin me ekstrakte bimësh dhe vajra esenciale.
Timusi, ekinacea, eukalipti dhe mentja kanë efekt zbutës në rrugët e e frymëmarrjes dhe qetësojnë irritimin në fyt.

Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji.
Përdorimi në doza më të larta se dozat e rekomanduara mund të çojë në shfaqjen e efekteve laksative.
Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Hiqni kapakun mbrojtës përpara përdorimit të sprajit.
Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç mund të aplikojnë 2 spraj në fyt deri në 6 herë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

glycerol*, wheat syrup*, alcohol*, Thymus vulgaris extract* (10%), Plantago lanceolata extract*, mallow extract* (5%), rock rose extract* (5%), propolis extract*, purple coneflower extract* (3.75%), Echinacea angustifolia extract* (1.25%), essential oils: Eucalyptus globulus* (0.25%), peppermint*, rosemary*. *organic culture

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping