info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Echinacea Forte

Çmimi:2,500.00 L 2,125.00 L -15%

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës Echinacea
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Stresi, lodhja, ndryshimet klimaterike dhe shumë faktorë të tjerë ndikojnë negativisht në imunitet.
Physalis Echinacea Forte është një suplement ushqimor i formuluar me ekstraktet e 2 bimëve, vitamina C, D, selen dhe zink, me qëllim që të rrisë mbrojtjen imunitare.

Echinacea Purpurea është një bimë e cila ka veti të rrisë imunitetin dhe të përmirësojë mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nuk përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1-2 tableta në ditë, gjatë vaktit ushqimor të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

gum arabic, ß-glucans from the yeast Saccharomyces cerevisiae (26.4%), vitamin C, purple coneflower extract (10.5%), rock rose extract (10.5%), zinc bisglycinate, gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, rice flour (Oryza sativa), fully hydrogenated rapeseed oil (Brassica napus), L-selenomethionine, vitamin D3, emulsifier: glycerol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping