info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pampers Pure Aqua baby wipes

Çmimi:240.00 L

Letra të lagura pastruese për lëkurë të ndjeshme. Paketim me 48 fije.

Stock: Ka stok

SKU: PA44
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

48 fije

Mosha

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Letrat e lagura Pure Aqua përmbajnë 99% ujë dhe 1% lëndë pastruese të buta.
Sigurojnë një prekje dhe pastrim delikat për lëkurën e bebit.

Të përbëra nga pambuk cilësor, celulozë dhe poliester.
Përmbajnë lëndë shumë të buta pastruese, përbërës balancues të pH dhe konservantë (ruajnë letrat nga kontaminimi i menjëhershëm).

Përdorimi

Të përdoren sipas nevojës, për pastrimin e lëkurës së bebeve dhe fëmijëve nga papastërtitë.

Përbërësit

Water, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Sorbitan Caprylate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping