info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Omevixx Flaconcini

Çmimi:1,092.00 L

Fermente laktike që rikthejnë ekuilibrin në florën intestinale
Kuti x 7 flakonë

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

7 flakonë

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor i bazuar në probiotikë, vitamina, FOS dhe ekstrakt të thatë anise (glikanxo).
Tiamina, riboflavina, acidi pantotenik dhe vitamina B6 kontribuojnë në metabolizmin normal të energjisë.
Niacina pakëson lodhjen.
Vitamina B12 dhe folati kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Anise (glikanxo) normalizon lëvizjen e traktit gastro-intestinal dhe ndihmon në eliminimin e gazrave.
Fermentet laktike dhe FOS (fruktooligosaharidet) janë të nevojshme për rikthimin e ekuilibrit në florën intestinale.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose vuani nga një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement.

Përdorimi

Kujdes hapjen e flakonit.
Rekomandohet të konsumohet 1 flakon në ditë.

Përbërësit

microcrystalline cellulose, Lactobacillus reuteri LR 92, Lactobacillus acidophilus LA 3 (DSM 17742), Niacin (Nicotinamide), silicon dioxide, magnesium stearate; Pantothenic acid (Calcium D-pantothenate), Vitamin B6 (Pyridoxine hydrochloride), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B1 (Thiamine hydrochloride), Folic acid, Vitamin B12 (Cyanocobalamin), Water, Fructose, Fructo-oligosaccharides, Green anise fruits d.e. (Pimpinella anisum L), potassium sorbate, sodium benzoate; citric acid; Aroma

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping