info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Very Rose Brume Tonique Fraîche

Çmimi:2,400.00 L 1,920.00 L -20%

Hidratues në formë spraji për fytyrën
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Hidratues në formë spraji për fytyrën me një aromë delikate trëndafili.
Ky formulim është një përkujdesje 2-në-1 e shpejtë dhe e lehtë, për të përfunduar heqjen e make-up dhe per freskimin e lëkurës, duke respektuar ekuilibrin e saj.

I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurave, edhe ato të ndjeshme.

Me ujin floreal të trëndafilit dhe kompleksin SKIN RESPECT në përmbajtje.
Formulë e pasuruar me Alantoinë, që siguron një ndjesi të menjëhershme qetësuese. Lëkura freskohet, ndjehet e butë dhe e rehatshme.

Respekton florën e lëkurës.
Përmban 95% përbërës me origjinë natyrale.
Pa përbërës me origjinë shtazore.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje, duke e sprucuar në largësi 15 cm larg me sytë mbyllur. Teprica të fshihet me një pecetë.

Përbërësit

AQUA/WATER, HEXYLENE GLYCOL, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, GLYCERIN, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, ALLANTOIN, SODIUM GLUCONATE, XYLITYLGLUCOSIDE, COCO-GLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, CETRIMONIUM BROMIDE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, XYLITOL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE [N4107/A]

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping