info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Sun Auto-bronzant hydratant sublimateur

Çmimi:3,200.00 L 2,720.00 L -15%

Qumësht vetë-nxirës për trupin dhe fytyrën
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Specific For

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Krem vetë-nxirës për fytyrën dhe trupin, me ujë dhe lule dielli.

Shkëlqen lëkurën dhe i jep ngjyrë, pa qenë nevoja të ekspozohet në diell. Rreth 2 orë pas aplikimit lëkura hidratohet dhe ka një ngjyrë natyrale dhe uniforme.

Tekstura e saj e mëndafshtë përhapet lehtë dhe depërton shpejt, pa lënë gjurmë.

Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë dhe në mënyrë të njëtrajtshme në lëkurë, pastaj pakësoni përdorimin pasi të merret ngjyra e dëshiruar.

Shmangni zonën e syve. Ideale gjatë gjithë vitit, verës dhe dimrit. Lani duart pas përdorimit. Nuk përmban filtra mbrojtës.

Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, DIHYDROXYACETONE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, PROPANEDIOL DICAPRYLATE, ARACHIDYL ALCOHOL, ERYTHRULOSE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, HYDROGENATED COCONUT OIL, LAUROYL LYSINE, ORYZA SATIVA (RICE) HULL POWDER, PARFUM/FRAGRANCE, BEHENYL ALCOHOL, DIMETHICONE, TOCOPHEROL, CAPRYLOYL GLYCINE, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MICA, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLCELLULOSE, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, DEHYDROACETIC ACID, DIMETHICONOL, INOSITOL, TETRASODIUM EDTA, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, GLUCONOLACTONE, CETYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, SODIUM CITRATE, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL [N2606/A].