info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Gel Nettoyant et Demaquillant Visage

Çmimi:2,000.00 L 1,700.00 L -15%

Xhel pastrues dhe demakijues me bazë mjalti për lëkurën e thatë
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Xhel pastrues dhe demakijues me mjaltë dhe lule dielli.

Pastron butësisht lëkurën e thatë, madje dhe atë më delikate. Largon make up-in lehtësisht.

93 % përbërës me origjinë natyrore.

Përdorimi

Përdorni një sasi të vogël xheli në lëkurën e lagur të fytyrës në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.
Të shpëlahet me ujë të bollshëm.

Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, MEL/HONEY, SUNFLOWER SEED OIL PEG-8 ESTERS, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM COCOAMPHOACETATE, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, GLUCONOLACTONE, LAURYL GLUCOSIDE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM HYDROXIDE, CARAMEL, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, ALLANTOIN, SODIUM BENZOATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, CALCIUM GLUCONATE, TROPOLONE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL [N2005/A].