info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Gel Lavant Surgras Visage et Corps

Çmimi:2,950.00 L 2,507.50 L -15%

Xhel larës me bazë mjalti për lëkurë të thatë për fytyrë dhe trup
400 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

400 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Xhel pastrues me mjaltë, arrë kokosi dhe alantoinë për trupin dhe fytyrën. Trajtim i përditshëm që kujdeset për lëkurën e thatë e të ndjeshme.

Pastron dhe ushqen butësisht lëkurën, pa e tharë atë.

92 % përbërës natyrorë.

Përdorimi

Përdorni një sasi të vogël xheli në lëkurën e lagur të fytyrës dhe trupit në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Të shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, LAURYL GLUCOSIDE, PARFUM/FRAGRANCE, MEL/HONEY, SUNFLOWER SEED OIL PEG-8 ESTERS, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, GLUCONOLACTONE, SODIUM HYDROXIDE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, ALLANTOIN, SODIUM BENZOATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CARAMEL, CALCIUM GLUCONATE, TROPOLONE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL [N2002/A].