info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Crème Visage Ultra-Reconfortante

Çmimi:4,200.00 L 3,570.00 L -15%

Krem ushqyes dite me bazë mjalti për lëkurë të thatë
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Përshkrimi

Përkujdesje sensuale që qetëson dhe riparon
intensivisht lëkurën, falë një përzierjeje të mrekullueshme të
vajrave Carthame, luledielli, arrë Macadamia dhe vaj orizi,
mjaltit të acacies, vitaminës E.

Rezultati: Lëkurë e ushqyer intensivisht rigjen komfortin
që zgjat. Skuqjet, irritimet, ashpërsitë dhe tërheqjet e saj
eleminohen.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes mbi
fytyrë dhe dekolte.

Përbërësit

Aqua / water, glycerin , glycol palmitate, cocos nucifera (coconut) oil, macadamia integrifolia seed oil, oryza sativa (rice) bran oil, cera alba / beeswax, coco-caprylate / caprate, butylene glycol , butyrospermum parkii (shea) butter extract , helianthus annuus (sunflower) seed oil unsaponifiables, hydroxystearic / linolenic / oleic polyglycerides, cetearyl alcohol , behenyl alcohol , arachidyl alcohol, dimethicone , coco-glucoside, mel / honey, tocopherol , parfum / fragrance, argania spinosa kernel oil , capryloyl glycine, Safflower oil / palm oil aminopropanediol esters, tocopheryl acetate , arachidyl glucoside, hydroxyethyl acrylate / sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, sodium hydroxide , citric acid , Ethylhexylglycerin, dimethicone crosspolymer, Hordeum vulgare cera / spent grain wax, carbomer , dehydroacetic acid , glycine soya ( soybean) oil, tetrasodium glutamate diacetate, 10-hydroxydecanoic acid, sebacic acid, 1,10-decanediol, polysorbate 60 , sorbitan isostearate, solanum lycopersicum (tomato) fruit extract, beta-carotene, daucus carota sativa (carrot) root extract, helianthus annuus (sunflower) seed oil ,linalool , limonene , benzyl salicylate , citronellol , farnesol, coumarin , citral [n2003 / f].