info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Shkumë larëse

Çmimi:700.00 L

Shkume larëse për shishet dhe kokat e biberonave
380 ml

Stock: Ka stok

SKU: 003113
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

380 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Solucion i lëngshëm, shkumues, specifik për larjen e shisheve të biberonave, kokave të biberonave, gotës së ujit apo dhe aksesorëve të tjerë të ushqimit të fëmijëve tuaj.
Formulimi bazohet në enzima specifike, të cilat mundësojnë largimin e plotë të mbetjeve të qumështit, pureve, lëngjeve apo dhe ushqimeve të tjera.
Është i sigurt për t’u përdorur.
Nëse me kalimin e kohës solucionit i zbehet ngjyra, kjo nuk nënkupton që ka humbur efikasitetin.
Nuk përmban ngjyrues dhe as parfum.
I testuar dermatologjikisht. Ka një pH neutral ndaj lëkurës.

Përbërësit

Less than 5%: anionic surfactants, nonionic surfactants.
Contains enzymes, formic acid, potassium sorbate.
Based on renewable raw materials, biodegradable cleaning agents (according to the OECD).