info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Përshtatës WC

Çmimi:1,500.00 L

Përshtatës WC komod për fëmijë

Stock: Ka stok

SKU: NUK226
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Përshkrimi

Trajnuesi i WC-së NUK ka formë ergonomike. Pjesa mbështetëse e lartë e bën atë tepër komod për t’u përdorur.
Tepër higjienik, në sajë të mbrojtësit nga spërklat.
I përshtatshëm me të gjitha WC-të.
Mund të varet dhe nuk zë shumë vend.
Ngjyrë rozë.