info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Mbajtëse për kokat e biberonit

Çmimi:200.00 L

Aksesor mbajtës për kokat e biberonave NUK

Stock: Ka stok

SKU: NUK206
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Përshkrimi

Kuti mbajtëse praktike dhe higjienike për biberonat NUK.
Zgjedhja e duhur për vendosjen e biberonave kur nuk po përdoren nga fëmija juaj.
Lehtësisht e transportueshme.
E disponueshme në tre ngjyra.