info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kuti ushqimi

Çmimi:1,180.00 L

Kuti për mbajtjen dhe transportimin e ushqimit

Stock: Ka stok

SKU: NUK115
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Suitable For

,

Përshkrimi

Shëtitjet në familje janë gjithmonë të këndshme, por duhet të keni gjithmonë me vete një ushqim të freskët dhe të shijshëm për fëmijët tuaj.
Për këtë iu vjen në ndihmë kutia e ushqimit NUK.
Ajo iu mundëson ruajtjen e vakteve të vogla ushqimore (frutat e prera, perimet e gatuara) dhe transportin e lehtë të tyre.
Kutia e ushqimit është e pajisur me një kapak, i cili puthitet plotësisht me kutinë.