info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Çmimi:800.00 L

Kruajtëse dhëmbësh për masazhimin e gingivave të fëmijëve mbi 3 muaj
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK210
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Kruajtëset e dhëmbëve NUK e bëjnë më të lehtë proçesin e daljes së dhëmbëve.
Karakteristikë e veçantë e kruajtëses së dhëmbëve me dizajn kalin e detit, është kombinimi i sipërfaqeve të buta me ato të forta, me qëllim që t’u përshtatet nevojave të foshnjave gjatë fazës së daljes së dhëmbëve.

Karakteristikat:
• Formë e veçantë në mënyrë që të arrihen të gjitha zonat e gojës;
• Kombinime ngjyrash, me qëllim që të tërheqë vëmendjen e fëmijëve tuaj;
• Kombinim relievi, për një efekt të plotë masazhues.
Nuk përmban BPA.