info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kompresa me xhel për terapinë në të ngrohtë ose në të ftohtë

Çmimi:1,500.00 L

NUK Kompresa me xhel për t’u përdorur nga nëna gjatë shtatzënisë ose ushqyerjes me gji
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK101
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

2 copë

Suitable For

Përshkrimi

Kompresat me xhel të NUK, janë të projektuara për t’u përdorur gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Mund të përdoren si terapi në të ftohtë me qëllim që të pakësojnë irritimet dhe të forcojnë indin lidhor, ose si terapi në të ngrohtë për të stimuluar qumështin e gjirit.

Kanë një sipërfaqe të butë, delikate me lëkurën.
Formë ergonomike, ideale për t’u përshtatut me gjoksin.