info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Detergjent për shtëpinë

Çmimi:500.00 L

Detergjent pastrues për ambjentet e brendshme të shtëpisë
1000 ml

Stock: Ka stok

SKU: 003574
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

1000 ml

Përshkrimi

Detergjent natyral i përshtatshëm për pastrimin e të gjitha ambjenteve të shtëpisë.
Është i butë dhe i fortë njëkohësisht: çka nënkupton që pastron plotësisht të gjitha ambjentet e shtëpisë pa shkaktuar irritime apo dëmtime në lëkurën e pjesëtarëve të familjes.
Mund të përdoret siç është ose të hollohet me ujë.
Ka një aromë të lehtë dhe është i biodegradueshëm.
I testuar dermatologjikisht.