info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Detergjent për larjen e rrobave

Çmimi:700.00 L

Detergjent për larjen e rrobave të fëmijëve tuaj
750 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK110
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

750 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Detergjenti për larjen e rrobave NUK, në sajë të enzimave natyrale që ka në përmbajtje mundëson larjen e plotë të rrobave të fëmijëve tuaj.
Largon njollat dhe papastërtitë e tjera nga rrobat e fëmijëve tuaj.
I përshtatshëm për larjen e rrobave në temperaturat nga 20 °C – 90 °C.
Nuk përdoret për larjen e rrobave prej leshi ose mëndafshi.
I testuar dermatologjikisht.