info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Detergjent për largimin e njollave

Çmimi:700.00 L

Detergjent që mundëson heqjen e njollave nga rrobat e fëmijëve tuaj
360 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK111
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

360 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Fëmijët e vegjël bëhen pis shumë shpejt dhe rrobat e tyre janë me njolla gjatë gjithë kohës, sidomos në periudhën kur mësojnë të hanë vetë ushqim.
NUK Stain Remover është një solucion i përbërë nga ujë dhe kripëra që mundëson heqjen e njollave nga rrobat e fëmijëve tuaj.

Është delikat me lëkurën.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoni sprajin në zonat me njolla të rrobave të fëmijëve tuaj.
Lejeni të veprojë për 5 minuta dhe më pas vazhdoni me proçedurën normale të larjes së rrobave.
Testojeni paraprakisht produktin në një sipërfaqe të vogël, për të vënë re ndonjë reaksion alergjie.

Përbërësit

water, mineral salts