info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Biberon i gënjeshtërt Happy Days

Çmimi:800.00 L

Biberon silikoni i gënjeshtërt për fëmijë 18-36 muajsh
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK187
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Cdo ditë sjell aventura të reja për të voglin tuaj. Biberonat NUK Happy Days i japin një ndjenjë sigurie dhe mbrojtjeje fëmijës kur janë të rrethuar nga të panjohur ose nga zhurma të padëgjuara më parë.

Karakteristikat:
• Biberoni i gënjeshtërt NUK ka formë origjinale. Është i pajisur me një mbrojtëse gome dhe me unazë praktike.
• Ka kokë ushqyese prej silikoni, të hollë dhe të ngushtë, me qëllim që të zvogëlojë presionin mbi nofullat dhe dhëmbët, kurse pjesa e poshtme është e butë.

I përshtatshëm për fëmijë nga 18-36 muaj.
Nuk përmban BPA.
I disponueshëm në disa dizajne.