info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Aksesorë për mbrojtjen e fëmijëve nga rryma elektrike

Çmimi:500.00 L

Aksesorë që mundësojnë shmangien e kontaktit të fëmijëve me prizat elektrike
Paketim x 4 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK100
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Masa

4 copë

Përshkrimi

Prizat elektrike zgjojnë së tepërmi kuriozitetin e fëmijëve tuaj, sidomos kur janë në gjatësinë e tyre.
NUK Socket Stop janë aksesorë të cilët vendosen tek prizat elektrike dhe synojnë të shmangin kontaktin e fëmijës me to.
Vendosen lehtë dhe bllokojnë plotësisht prizën elektrike.

Plotësojnë kushtet e sigurisë të vendosura nga GPSG.
Të përshtatshëm për prizat me energji 230 V.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso