info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Potassium Citrate 99 mg

Çmimi:1,820.00 L 1,547.00 L -15%

Suplement ushqimor me citrat kaliumi
180 tableta

Stock: Ka stok

SKU: NOW191
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

180 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Kaliumi është një mineral, që gjendet në shumë fruta dhe perime.
Është i rëndësishëm për ruajtjen e balancën acid-bazë, si dhe për ruajtjen e niveleve normale të lëngut qelizor.

Disa nga efektet e kaliumit në organizëm:
– kontraktim muskular normal;
– ruajtje e funksionit normal të zemrës;
– transmetim normal i impulseve nervore.
Citrati i kaliumit është një formë lehtësisht e absorbueshme e kaliumit.

Nuk përmban:
– gluten;
– maja;
– sojë;
– qumësht;
– vezë;
– arra;
– peshk.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi ushqimor.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1 deri në 5 kapsula në ditë, gjatë vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Potassium, Microcrystalline Cellulose, Hypromellose (cellulose capsule), Stearic Acid (vegetable source) and Silicon Dioxide.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping