info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Candida Support

Çmimi:2,710.00 L 2,303.50 L -15%

Suplement ushqimor që ndihmon në luftën kundër Candida Albicans
90 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: NOW186
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

90 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Candida Albicans është një maja që normalisht ndodhet në traktin intestinal.
Candida Support është një suplement ushqimor që kombinon një sërë ekstraktesh bimore me acidin kaprilik, me qëllim që të rikthejë balancën në florën intestinale.
Candida Support nuk është formuluar që të largojë Candida Albicans-in nga zorra, por që të rikthejë balancën në florën intestinale.

Nuk përmban:
– derivate të grurit;
– gluten;
– sojë;
– misër;
– qumësht;
– vezë;
– peshk.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 2 kapsula në ditë, gjatë vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Biotin
Magnesium (from Magnesium Caprylate)
Caprylic Acid (from Magnesium Caprylate)
Pau D’Arco (Tabebuia heptaphylla) (Bark)
Black Walnut (Juglans nigra) (Hull)
Oregano Oil Powder (Origanum vulgare)
Hypromellose (cellulose capsule), Microcrystalline Cellulose, Calcium Citrate, Stearic Acid (vegetable source) and Silicon Dioxide.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping