info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Nivea Sun After Sun Moisture Spray

Çmimi:1,030.00 L

Qumësht hidratues dhe freskues për trupin pas ekspozimit në diell.
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NI204

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Qumësht freskues dhe hidratues për trupin pas diellit.
Përthithet shpejt dhe hidraton intensivisht lëkurën për 48 orë.
Përmban aloe vera dhe acid hialuronik, të cilat rrisin elasticitetin e lëkurës dhe i japin asaj një ndjesi të butë dhe të mëndafshtë.
Formulë jo ngjitëse dhe jo e yndyrshme.
Nuk shpëlahet.

Përdorimi

Aplikojeni në trup duke e masazhuar butësisht, pas ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Alcohol Denat., Butyrospermum Parkii Butter, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Hyaluronate, Dimethicone, Polyglyceryl-10 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Linalool, Citral, Parfum

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping