info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Natures Aid Spirulina

Çmimi:2,179.80 L

Suplement ushqimor me algën spirulina
Paketim x 90 capsules

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

90 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Spirulina është një algë tepër ushqyese e konsideruar si superushqim.

Ajo përmban 8 proteina, prandaj është e rekomanduar për të gjithë ata persona të cilët duan të shtojnë sasinë e proteinave që marrin me dietën ushqimore.
E përshtatshme për t’u përdorur nga veganët.
Nuk përmban:
-gluten;
-laktozë;
-sojë;
-maja;
-derivate të bulmetit;
-kripë;
-sheqer;
-misër.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 3 kapsula në ditë bashkë me ushqimin.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

100% Pure Organic Spirulina Powder, Vegetable Capsule Shell (Hydroxypropylmethylcellulose)*. * Non-Organic Material

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping