info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

M.E.V Feller Vitamin C 1000 mg

Çmimi:650.00 L

Suplement ushqimor me vitaminë C, për të rriturit
Paketim x 20 tableta eferveshente

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

20 tableta eferveshente

Suitable For

Përshkrimi

Vitamina C është një ndër vitaminat më të përdorura në ditët e sotme.
Ajo është e nevojshme për:
-mirë-funksionimin e sistemit imunitar;
-sintezën e kolagjenit;
-të pakësuar ndjesinë e lodhjes dhe për të rritur rezistencën.
Ka veti antioksiduese, pra mbron qelizat nga stresi oksidativ.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë.
Tableta tretet në një gotë me ujë ambjenti.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Përbërësit në dozën e rekomanduar ditore (1 tabletë eferveshente) Sasia * UP
Vitamina C (acid L-askorbik) 1000 mg 1250%
* marrje e rekomanduar për të rriturit

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping