info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut Kids Toothbrush

Çmimi:330.00 L

Furçë dhëmbësh për fëmijë mbi 4 vjeç

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Për fëmijët mbi 4 vjeç, pastrimi i dhëmbëve është tashmë pjesë e rutinës së tyre dhe është koha për të zëvendësuar furçën “baby” me një për fëmijë më të rritur.

Furça e dhëmbëve LACALUT kids 4+ ka një dizajn të pëlqyeshëm nga fëmijët, çka e bën proçesin e larjes së dhëmbëve më argëtues për ta.
Fijet e buta me prerje konike të LACALUT 4+ dhe koka e vogël e furçës mundësojnë pastrimin dhe depërtimin thellë në hapësirën ndërmjet dhëmbëve, duke i masazhuar butësisht mishrat. Kjo gjithashtu e bën furçën ideale për higjienën e dhëmbëve kur femijët mbajnë aparate ortodontike.

Ka përmasa të vogla dhe është e pajisur me dorezë të përbërë nga material jo rrëshqitës, që mbahet lehtësisht nga fëmijët,

Gjithashtu furça Lacalut Kids+ ka në përmbajtje fushën e dozimit të pastës e cila ia lehtëson përdorimin fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të
përdoret nga fëmijë mbi 4 vjeç për larjen e dhëmbëve 2-3 herë në ditë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping