info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut Baby Toothpaste

Çmimi:400.00 L

Pastë dhëmbësh për fëmijë deri në 4 vjeç
50ml

Stock: S’ka stok

SKU: LACA019
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Pastë me aromë dhe shije të pëlqyeshme, për bebe dhe fëmijë deri në moshën 4 vjeç

Mbron dhëmbët nga kariesi dhe parandalon inflamacionin e mishit të dhëmbëve.

Përmban fluor në nivelet 250ppm, çka e bën të sigurt edhe nëse rastësisht gëlltitet nga fëmijët gjatë larjes së dhëmbëve.
Nuk përmban sheqer.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret pasta dy herë në ditë, nën mbikqyrjen e të rriturve.

Përbërësit

vitamine A, vitamine E, fluoride.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping