info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut Baby Toothbrush

Çmimi:270.00 L

Furçë dhëmbësh për fëmijë nën 4 vjeç

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Suitable For

,

Përshkrimi

Furçë dhëmbësh e përshtatshmë për t’u përdorur nga bebet dhe fëmijët nën 4 vjeç.

E pajisur me fije të buta dhe kokë gome, që parandalon mundësinë e dëmtimit të gingivave.
Dizajn i pëlqyeshëm nga fëmijët.

Pastron dhëmbët, parandalon formimin e kariesit dhe pllakave dentare.

Përdorimi

Rekomandohet të
përdoret nga bebet dhe fëmijët nën 4 vjeç, me ndihmën e një të rrituri, për larjen e dhëmbëve 2-3 herë në ditë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping