info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff White Silk Face Localized Gel

Çmimi:3,860.00 L 3,088.00 L -20%

Xhel trajtues me veprim lokal, specifik për njollat e errëta të krijuara në lëkurë.
15 ml

Stock: Ka stok

SKU: KO266
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel trajtues lokal, i formuluar me kompleksin Spot Correct dhe vitaminën PP, veprimi i të cilit zvogëlon intensitetin e njollave të errëta në fytyrë.
Tekstura e saj prej xheli lejon aplikim më të lehtë në zonën ku njolla është formuar, duke lejuar absorborbim të shpejtë .

Për të gjitha tipet e lëkurës.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit, mërkurit.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën ku është formuar njolla. Përsëriteni trajtimin për të paktën 2 muaj dhe në varësi të rezultateve të arritura, vazhdojeni për 30 ditë.

Përbërësit

Aqua (Water) · Alcohol denat. · Glycerin · Tripropylene Glycol Citrate · Vaccinium myrtillus Fruit/Leaf Extract · Glycolic Acid · Hydroxyethylcellulose · Kojic Acid · Polyquaternium-10 · PEG-40 Hydrogenated Castor Oil · Arbutin · Saccharum officinarum (Sugar Cane) Extract · Citrus limon (Lemon) Fruit Extract · Citrus aurantium dulcis (Orange) Fruit Extract · Acer saccharum (Sugar Maple) Extract · Cucumis sativus (Cucumber) Fruit Extract · Tocopheryl Acetate · Sodium Ascorbyl Phosphate · Niacinamide · Propylene Glycol · Sodium Metabisulfite · Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate · Disodium EDTA · Sodium Chloride · Sodium Acetate · Parfum (Fragrance)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping