info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Divina Bronzing Powder + Brush Free

Çmimi:6,300.00 L 5,040.00 L -20%

Pudër konturuese me 3 muanca të tokës.
Blini pudrën konturuese dhe përfitoni falas furcën për aplikim.
19 g

Stock: S’ka stok

SKU: KO276
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

19 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Pudër konturuese me 3 nuanca të tokës.
Blini pudrën konturuese dhe përfitoni falas furcën për aplikim.

Formuluar në nder të poemës Divina Commedia, nga Dante Alighieri, 700 vjet pas vdekjes së tij.

Përdorni nuancën qëndrore për të njëtrajtësuar tonalitetet e fytyrës dhe nuancën e sipërme për të konturuar fytyrën.

Furca precize dhe me fije të buta lehtëson aplikimin e nuancave.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Talc, Dimethicone, Diisostearyl Malate, Dimethiconol Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Elaeis Guineensis (Palm) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit, Punica Granatum Seed Powder, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hexylene Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Tagetes Erecta Flower Extract, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, +/- CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 7), Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping