info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Waterproof Mascara

Çmimi:3,080.00 L 2,310.00 L -25%

Rimel kundër ujit.
9 ml

Stock: Ka stok

SKU: KO250
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

9 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Zgjedhja e duhur për qerpikë të trashë dhe ngjyrë intensive.
Në sajë të kombinimit të acidit hialuronik me vitaminën E dhe vajin e farave të linit, ky formulim u ofron qerpikëve butësi dhe qëndrueshmëri.
Testuar për efektivitetin e tij kundër ujit.
I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Isododecane, Paraffin, Cera Alba (Beeswax), Disteardimonium Hectorite, Trimethylsiloxysilicate, Talc, VP/Eicosene Copolymer, C12-16 Alcohols, Polybutene, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Trihydroxystearin, Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene, Phenoxyethanol, Lecithin, Palmitic Acid, Tocopheryl Acetate, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Tocopherol, CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping