info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Uniforming Concealer – 02

Çmimi:2,390.00 L 1,912.00 L -20%

Korrektor për parregullsitë e lëkurës

Spastroje
1
2


Informacion shtesë

Nuanca

01, 02

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Korrektor në formën e një lapsi të argjendtë dhe elegant, i krijuar posaçërisht për të:
-zbehur rrathët e zinj të syve;
-pakësuar rrudhat;
-fshehur shenjat e lodhjes;
-fshehur parregullsitë e lëkurës.
Përmban acid hialuronik, vitaminë E dhe ekstraktet e bimës Albizia Julibrissinis, që i ofrojnë lëkurës një pamje të freskët dhe të relaksuar.
Pa parfum.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Rrotulloni pjesën e fundme të aplikatorit me qëllim që të dalë sasia e duhur e produktit dhe vendoseni në zonat e interesuara të fytyrës.
Përhapeni njëtrajtësisht nëpërmjet furçës.

Përbërësit

Aqua (Water), Dimethicone, Talc, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, PEG-10 Dimethicone, Isododecane, Triethylhexanoin, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Albizia Julibrissin Bark Extract, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Hydrogen Dimethicone, Magnesium Sulfate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Disteardimonium Hectorite, Sodium Dehydroacetate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Potassium Sorbate, Aluminum Hydroxide, Dimethiconol, Benzoic Acid, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, Dehydroacetic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Benzoate, +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping