info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Intensity Volume Mascara

Çmimi:3,080.00 L 2,464.00 L -20%

Rimel me efekt voluminizues intensiv.
13.2 ml

Stock: S’ka stok

SKU: KO254
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

13.2 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Zgjedhja e duhur për qerpikë të plotë dhe me shumë volum.
Në sajë të kombinimit të acidit hialuronik me vitaminën E, dyllin candelia dhe carnauba, ky formulim u ofron qerpikëve butësi dhe qëndrueshmëri.
Volum intensiv dhe intensitet ngjyre maksimal.
I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Aqua (Water), CI 77499 (Iron Oxides), Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Cyclopentasiloxane, Oryza Sativa Cera [Oryza Sativa (Rice) Bran Wax], Hydrogenated Olive Oil Stearyl Esters, Alcohol Denat., Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, Acacia Senegal Gum, Candelilla Cera [Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax], Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Glycerin, VP/VA Copolymer, Aminomethyl Propanediol, Panthenol, Polyvinyl Alcohol, Chlorphenesin, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Zea Mays (Corn) Starch, Sodium Hyaluronate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-7, Biotinoyl Tripeptide-1, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping