info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Klorane Nutrition Shampoing au Cupuaçu BIO

Çmimi:1,040.00 L1,680.00 L

Shampo ushqyese dhe riparuese për flokët e thatë me ekstrakte Cupuaçu BIO

Spastroje


Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

200 ml, 400 ml

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

E përbërë me 83 % përbërës me origjinë natyrore, kjo shampo është e pasur me Cupuaçu organik.
Me një aromë e lehë, shampoja me Cupuaçu pastron flokët dhe skalpin nga papastërtitë dhe njëkohësisht ushqen dhe riparon fibrën e flokut.

Ideale për flokë të thatë, me onde, kaçurrel, që elektrizohen lehtë, kjo shampo me përbërës natyralë dhe paketim ekologjik, kujdeset për flokët por edhe për ambjentin.

Përdorimi

Aplikoni shampo në skalp dhe flokë të lagur. Masazhojeni derisa të shkumojë. Shpëlajeni skalpin dhe flokët me ujë të bollshëm.

Përbërësit

WATER (AQUA) *. SODIUM TRIDECETH SULFATE. CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE *. COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL (COCOS NUCIFERA OIL) *. SODIUM LAUROAMPHOACETATE. SODIUM CHLORIDE *. BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE *. GLYCERIN *. COCAMIDE MIPA *. CITRIC ACID *. THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER *. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL) *. TOCOPHEROL *. CAPRYLYL GLYCOL. CARAMEL*. FRAGRANCE (PERFUME). HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. RED 40 (CI 16035). SODIUM BENZOATE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping