info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Jowae Youth Concentrate Detox & Radiance Night

Çmimi:3,770.00 L 3,204.50 L -15%

Serum i cili zbeh zonat e hiperpigmentuara.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
30 ml

Stock: S’ka stok

SKU: JOWAE32
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum me lumifenole antioksidante dhe ekstrakte të çajit të zi të fermentuar.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, edhe ato më sensitive.
Ndihmon uniformizimin e ngjyrës së lëkurës dhe zbeh hiperpigmentimet.
I jep fytyrës shkëlqim.
Testuar nën kontroll dermatologjik.

Kur zgjoheni, lëkura juaj ndihet e detoksifikuar dhe rinia e saj riaktivizohet dukshëm. Është e unifikuar dhe më e butë.
Lëkura është e freskët dhe me shkëlqim. Njollat ​​janë reduktuar dukshëm.

Përdorimi

Aplikojeni çdo mbrëmje para kujdesit të përditshëm të lëkurës.
Shmangni zonën e syve.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU. GLYCERIN. SACCHAROMYCES/XYLINUM/BLACK TEA FERMENT. NIACINAMIDE. DIMETHICONE. SODIUM ACRYLATES COPOLYMER. HYDROGENATED POLYDECENE. LAUROYL LYSINE. PEG-7 GLYCERYL COCOATE. PARFUM / FRAGRANCE. PLANTAGO LANCEOLATA LEAF EXTRACT. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL. PHOSPHOLIPIDS. POLYGLYCERYL-10 STEARATE. SODIUM LACTATE. TROMETHAMINE. SALICYLIC ACID. CITRIC ACID. SODIUM PCA. TETRASODIUM EDTA. GLYCOLIC ACID. LACTIC ACID. MALIC ACID. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. TOCOPHEROL. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. POTASSIUM SORBATE. PYRUVIC ACID. SODIUM BENZOATE. TARTARIC ACID. PANCRATIUM MARITIMUM EXTRACT. XANTHAN GUM. 1415A.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping