info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Jowae Purifying Astringent Lotion

Çmimi:1,570.00 L 1,334.50 L -15%

Locion pastrues ii cili largon papastërtitë dhe zvogëlon poret.
I përshtatshëm për lëkurë të kombinuar në të yndyrshme, madje edhe për lëkurë të ndjeshme.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Locion i cili eleminon papastërtitë, ngushton poret dhe përmirëson teksturën e lëkurës.
Lëkura është e pastër, e freskët dhe plot shkëlqim.

Përmban:
– Lumifenole me veti antioksidante.
– Lotusi i shenjtë me veti purifikuese.
– Ekstrakte të bimës së çajit me veti antibakteriale.

Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje me një tampon pambuku në fytyrë.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU. NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE. GLYCERIN. METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER. LACTOBACILLUS/RICE FERMENT. SODIUM POLYACRYLATE. PSEUDOALTEROMONAS FERMENT EXTRACT. ETHYLHEXYLGLYCERIN. MALTITOL. PARFUM / FRAGRANCE. XANTHAN GUM. CITRIC ACID. NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT. TOCOPHEROL. MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. SODIUM SALICYLATE. POTASSIUM SORBATE. SODIUM BENZOATE. ARGININE. 1534A.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping