info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Holle Bio Organic Red Bee Pouch Apple with Strawberries 8m+ Demeter

Çmimi:L250.00

Pure me mollë dhe luleshtrydhe për
fëmijë mbi 8 muaj.

Stock: In stock

Additional information

Brand

Suitable For

Lactose Gluten

,

Përshkrimi

Pure e imët e përftuar nga kombinimi i mollës me luleshtrydhen.
Formulim ideal për t’ia dhënë fëmijës midis vakteve ose gjatë shëtitjes.
Pa gluten, pa vezë dhe pa laktozë.
Me çertifikim Demeter.

Përdorimi

Përdorni një lugë për të ushqyer fëmijët tuaj.
Mund të ruhet në frigorifer deri në dy ditë pas hapjes.

Përbërësit

Apple * 82%, strawberry * 18%