info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Holle Bio Organic Carrot Cat Pouch Carrot, Mango, Banana and Pear 6m+ Demeter

Çmimi:L250.00

Pure me karrota, mango, banane dhe dardhë për fëmijë mbi 6 muaj.

Stock: In stock

Additional information

Brand

Suitable For

Lactose Gluten

,

Përshkrimi

Pure e imët që përfohet nga kombinimi karrotave me fruta dhe i jep një shije të veçantë pasdites së fëmijëve tuaj.
Pa gluten, pa vezë dhe pa laktozë.
Me çertifikim Demeter.

Përdorimi

Përdorni një lugë për të ushqyer fëmijët tuaj.
Mund të ruhet në frigorifer deri në dy ditë pas hapjes.

Përbërësit

Carrot * 40%, mango * 20%, banana * 20%,
pear * 20%, lemon juice concentrate **