info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Haliborange Vitamin C 1000 mg

Çmimi:1,300.00 L 1,170.00 L -10%

Vitaminë C në formën e tabletave eferveshente për të rritur
20 tableta

Stock: Ka stok

SKU: HALIB10
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

20 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Me aromën dhe shijen e këndshme të portokallit, pija shkumëzuese e vitaminës C Haliborange është një mënyrë e shijshme, për t’i dhënë trupit një kontribut të përditshëm drejt funksionimit normal të sistemit imunitar.

Vitamina C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe nervor dhe në metabolizmin normal të prodhimit të energjisë.

Pa ngjyrues artificialë apo konservues.
I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët.

Përdorimi

Një tabletë e tretur në një fotë me ujë.
Të rritur dhe fëmijë mbi 12 vjeç- 1 tabletë në ditë.
Të mos tejkalohet doza e rekomanduar.

Gratë shtatzëna ose që planifikojnë një shtatzëni duhet të konsultohen me mjekun përpara përdorimit të suplementeve me vitamina ose minerale.
Suplementet ushqimorë nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe një stil të shëndetshëm jetese.

Përbërësit

Sucrose, Ascorbic Acid, Sodium Bicarbonate, Citric Acid; Flavour, Orange (2.5%); Colours: Beetroot Powder Prep. (Maltodextrin, Beetroot Juice Concentrate, Citric Acid), Corn Starch, Sweeteners: Sodium Cyclamate, Sodium Saccharin; Riboflavin Phosphate; Maltodextrin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare