info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Guerriero Ribovit Oral Solution

Çmimi:1,650.00 L

Shurup me vitamina për të rritur dhe fëmijë mbi 1 vjeç
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Suplement ushqimor që kombinon vitaminat e grupit B me inozitolin dhe l-karnitën, të rëndësishme për mbarëvajtjen e një sërë proçesesh në organizëm.

Vitaminat e grupit B marrin pjesë në shumë proçese jetësore. Ato janë të dobishme për të prodhuar energji dhe për të favorizuar metabolizmin normal të proteinave dhe të sheqernave në organizëm. Luajnë një rol të rëndësishëm në metabolizmin qelizor.

Ribovit tretësirë orale është veçanërisht i përshtatshëm në rastet e lodhjes dhe të plogështisë, kur kërkohet marrja e ekuilibruar e vitaminave të cilat kanë veprim tonifikues.
Përmban sheqer.

Përdorimi

Rekomandohen dozat e mëposhtme:
Fëmijët 1-5 vjeç: Doza e rekomanduar është 5 ml në ditë.
Fëmijët mbi 5 vjeç: Doza e rekomanduar është 10 ml në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Vitamin B3
Vitamin B5
Vitamin B2
Vitamin B6
L-Carnitine
Inositol

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping