info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Purexpert Anti-Imperfections Soap-Free Dermo Cleanser

Çmimi:3,500.00 L 3,150.00 L -10%

Sapun pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe me imperfeksione.
100 g

Stock: Ka stok

SKU: GRM052
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

100 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Pastrues në trajtë sapuni, i formuluar specifikisht për të pastruar lëkurën pa dëmtuar barrierën e saj mbrojtëse.
Bakri, zinku dhe vaji esecial i livandos ndihmojnë në rregullimin e prodhimit të sebumit.
Mund të përdoret nga adoleshentët dhe të rriturit.

Përdorimi

Aplikojeni sapunin në fytyrë të lagur më parë duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Coco-Sulfate, Triticum Vulgare (Wheat) Starch, Cetearyl Alcohol, Aqua (Water), Paraffin, Zinc PCA, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Copper Sulfate, Copper PCA, CI 77891 (Titanium Dioxide), Linalool.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping