info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini For Men Aqua Clean Facial Cleansing Gel

Çmimi:5,300.00 L 4,770.00 L -10%

Xhel pastrues specifik për përdorim tek meshkujt.
125 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM004
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

125 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Aqua Clean është një xhel me efekt freskues i cili pastron thellësisht lëkurën, duke larguar sebumin e tepërt dhe duke e lënë lëkurën të butë.
Lëkurës i rikthehet shkëlqimi natyral.
I përshtatshëm për t’u mbajtur me vete.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë të lagur, me lëvizje rrethore derisa të formohet shkuma. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Ideal për t’u përdorur në mëngjes dhe në mbrëmje.

Përbërësit

Aqua (Water), Propylene Glycol, Glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, Capryl/Capramidopropyl Betaine, TEA-Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamide DEA, PEG-55, Propylene Glycol Oleate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Behe neth-25 Methacrylate Crosspolymer, Chondrus Crispus (Cerrageenan) Extract, Menthyl Lactate, Imadazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamel, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Eugenol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping