info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Fortex Phytolor Honey and Lemon Lozenges

Çmimi:377.46 L

Karamele për fytin me shije mjalti dhe limoni
Paketim x 18 karamele

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

18 lozenge

Suitable For

Përshkrimi

Phytolor kombinon një sërë ekstraktesh bimore, të cilat kanë ndikim pozitiv në rrugët e frymëmarrjes dhe në fyt.
Lehtëson gëlltitjen, nxit ekspektorimin, pakëson irritimin e mukozës dhe ka efekt antibakterial.

Karamelet përmbajnë dhe xhinxher, me efekt antiviral dhe analgjezik.
Me shije mjalti dhe limoni.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të merrni një karamele cdo 2-3 orë nëse është e nevojshme.

Përbërësit

ginger extracts (Zingiber Officinalis) 10mg, licorice (Glycyrrhiza Glabra) 10mg, prickly grapes (Emblica Officinalis) 10mg, menthol 8.75mg