info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

FONTENOCE ACQUA OLIGOMINERALE 2 L

Çmimi:220.00 L

Ujë për foshnje në shishe plastike
2 L

Stock: Ka stok

SKU: PL111
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 litër

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Ujë mineral, i krijuar për nevojat e veçanta të bebeve dhe fëmijëve.
Uji mineral Fontenoce buron nga pllaja e Sila Piccola, në zonën e Parkut Kombëtar Sila (Itali).

Uji që rrjedh nëpër shkëmbinj graniti të bardhë është i lehtë, i pastër, i sigurt, pa përmbajtje arseniku dhe nitratesh.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping