info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ferro 3 Bimbi Gocce

Çmimi:1,500.00 L

Suplement ushqimor me hekur për fëmijë
Flakon x 30 ml

Stock: Ka stok

SKU: 003202
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Suitable For

Përshkrimi

Hekuri është një element i rëndësishëm për sintezën e hemoglobinës dhe rruazave të kuqë të gjakut.
Për të shmangur aneminë të të sapolindurit, në disa raste rekomandohet përdorimi i suplementeve me hekur.
Ka një ndikim pozitiv në metabolizmin energjik dhe pakëson ndjesinë e lodhjes dhe plogështisë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Kujdes hapjen e flakonit!
Tunde shishen përpara çdo përdorimi.
Rekomandohet të konsumohet 1 ml, 2 ose 3 herë në ditë, i tretur në ½ gote ujë ose lengu tjetër.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

aqua, saccarosio, maltodestrine, ferro pirofosfato, aroma, sorbato di potassio, benzoato di sodio, gomma xantano

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping