info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Durex Classic Play Gel

Çmimi:L500.00

Xhel lubrifikues klasik 50ml

Stock: In stock

SKU: 002349
Tags: ,

Additional information

Brand

Formulation

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Xhel lubrifikues që: -rrit kënaqësinë gjatë aktit seksual; -pakëson diskomfortin e krijuar nga tharja vaginale. I tretshëm në ujë. Nuk është i yndyrshëm, nuk ngjit dhe lahet lehtësisht. Nuk le shenja. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Kombinohet me çdo lloj kondomi.

Përdorimi

Përdoret gjatë seksit oral, vaginal dhe anal. Shmanget kontakti me sytë, lëkurën e dëmtuar dhe plagët. Përdoret deri në 3 muaj nga hapja.