info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Ducray Melascreen Soin Global mains SPF50 30ml

Çmimi:L2,300.00 L1,610.00 -30%

Krem për duart, me flitra solarë për mbrojtje maksimale ndaj diellit, që parandalon dhe korrigjon njollat kafe

Stock: Out of stock

SKU: DU041

Additional information

Brand

Formulation

Specific For

Action

Suitable For

,

Spf

Pershkrimi

Krem për duart, me flitra solarë për mbrojtje maksimale ndaj diellit, që parandalon dhe korrigjon njollat kafe. Trajtim i plotë që ushqen e mbron lëkurën e duarve dhe zbeh njollat kafe. Formulim i pasur me përbërës aktivë:

Perdorimi

Aplikohet në duar sa herë të jetë e nevojshme gjatë ditës, sidomos para ekspozimit në diell.

Perberesit

WATER AQUA , C12-15 ALKYL BENZOATE, DIISOPROPYL ADIPATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], CETEARYL ISONONANOATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE, POLYMETHYL METHACRYLATE, GLYCERIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE , DECYL GLUCOSIDE, ACRYLATES C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALCOHOL, BENZOIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL BEHENATE,
GLYCERYL DIBEHENATE, LECITHIN,LEPIDIUM SATIVUM SPROUT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, PHENYLETHYL RESORCINOL, POLYSORBATE 80, PROPYLENE GLYCOL, SILICA, SODIUM HYALURONATE, SODIUM POLYACRYLATE, SOY ISOFLAVONES, TOCOPHERYL ACETATE, TRIBEHENIN, XANTHAN GUM